קורס במעגל השנה

Screenshot 20210607 220602 Drive 2 e1625665166759 3

 

דרך הפריזמה של החגים והעונות ניגע בכל עולמות התוכן בגן. נפגש בתדירות של אחת לחודש ונתכוונן לתקופה הקרובה ביחד- נתבונן במשמעות העמוקה של החג או העונה ונתנסה ביישומים השונים בגן ברוח התקופה:

מעגלי תנועה ומוסיקה

סיפורים

דקלומים

משחקים

מלאכות-יד

פעילויות לחצר ולטיול

פעילויות למטבח

יום החג

ערב הורים

 

 

המפגשים החודשיים משלבים לימוד מעשי של עבודת הגן יחד עם זמן חוויתי משותף לגיבוש הצוות- שתי ציפורים בליטוף (:

 הם מעוררים השראה לעשייה השונה בגן, על כל גווניה, ומהווים בכך עוגן אשר יכול לפנות את הצוות להתעסק בעניינים אחרים מחיי הגן אשר יש לטפל בהם. כך מתאפשר להגיע לכל תקופה מכווננים, מחוברים, מאורגנים ועם יותר נינוחות ונשימה.

 גננות וותיקות זוכות להתרענן באפשרויות חדשות וגננות צעירות לומדות את האופן בו התאוריה באה לידיי ביטוי באופן מעשי וחוויתי. כשהצוות הינו צוות מעורב של וותיקים וחדשים, מפגשים אלו מהווים מקור הזנה שיכול לחבר ולגשר על הפערים. 

 

משתתפות מספרות

קצת עליי:

אני רקע שקוף 3

אני שרון זיגרייך, גננת ומלוות גננות, אשת טבע, יוצרת במגוון מלאכות, רוקדת, כותבת, מלחינה ושוזרת את כל אלו יחדיו.

עולם הילדות משך אותי עוד מאז שהייתי ילדה בעצמי- תמיד חיפשתי ילדים צעירים ממני להיות בקרבתם. התום והטוהר, המשחקיות, היכולת להתמסר לכל מה שנקרה בדרכם, להתפלא ולראות בעין נקייה וחדשה את הדברים ממלאת אותי בהשראה.

האמנות לגווניה השונים ומלאכות היד שזורות בחיי באופן הדוק, נופחות בהם משמעות, משמחות וממלאות אותי. לכן כשפגשתי את החינוך האנתרופוסופי, הכה אומנותי בייסודו, הרגשתי שמצאתי בית להגשים בו את יצירתי.

אהבתי הגדולה לטבע מחוברת אף היא כחוט השני בחיי, ממנו אני ניזונה ומקבלת השראה לכל יצירותיי. אני שואפת לחבר ילדים לסביבה באופן בלתי אמצעי דרך כל עולמות התוכן והעשייה בגן.

בוגרת תואר ראשון בחינוך, הכשרות בחינוך אנתרופוסופי, שומרי הגן, אוריתמיה, אבחון וטיפול בגישה הנוירו- התפתחותית תפקודית, הדרכת טיולים של החברה להגנת הטבע, והתיכון לאמנויות תלמה-ילין.

אני אוהבת לחבר בין עולמות, להעמיק ולחקור, להמציא וליצור, ולראות איך רעיון מוגשם על פני האדמה- ריקוד הרוח בתוך החומר

ועל כן כינויי הוא מְלָאכִית ~ שילוב מילים של מַלְאָכִית- שמיים, ומְלָאכָה- אדמה

זוהי מלאכת קיומי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטו

עיצוב ללא שם 60

רוצה לקבל עדכונים על סדנאות וקורסים?

 * להצטרפות לקבוצת העדכונים השקטה בוואטסאפ לחצי כאן

* להצטרפות לתפוצת המייל או לכל שאלה:

Contact Form Demo